ثبت نام در بانک اطلاعات توان یابان جویای کار

اطلاع از فرصت¬ های شغلی با ثبت¬ نام در بانک اطلاعات توان¬ یابان جویای¬ کار
 
به ¬دنبال تأسیس دفتر کارآفرینی و اشتغال خیریه رعد به¬ منظور تسهیل در فرآیند کاریابی و اشتغال معلولان بانک اطلاعات فرصت¬ های شغلی افراد دارای معلولیت جویای کار مدتی پیش فعالیت خود را آغاز کرده است و از داوطلبان ثبت‌ نام می کنند.
 
 
 
به گزارش روابط عمومی مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد؛ این بانک با هدف دریافت، ذخیره و پردازش اطلاعات توان-یابان جویای کار راه اندازی شده و علاوه بر دریافت اطلاعات فردی و تحصیلی به مهارت¬های حرفه¬ ای و سوابق اجرایی افراد داوطلب توجه دارد. همچنین ثبت شرایط جسمانی و میزان محدودیت¬ های حرکتی و نیز نوع وسایل کمک حرکتی و سطح مناسب¬ سازی فیزیکی محیط کار از دیگر مواردی است که داوطلبان در فرم ¬ثبت¬ نام  به آنها اشاره می¬کنند تا در صورت ایجاد فرصت های شغلی یا درخواست کارفرمایان به نیروی افراد دارای معلولیت، فهرستی از داوطلبان را در اختیارشان قرار دهد.
 
بنا بر این گزارش در حال حاضر گروهی از کارفرمایان علاقه¬ مند به استفاده از نیروی کار و توانمندی¬های افراد دارای معلولیت با استفاده از اطلاعات بانک اطلاعات معلولان جویای کار نسبت به تکمیل نیروی انسانی مورد نیازشان اقدام کرده¬ اند که این رویه در آینده با شتاب بیشتر پی¬گیری خواهد شد که این امر ضرورت تقویت و پردازش داده¬ های بانک اطلاعات داوطلبان جویای کار را  مورد تأکید قرار می¬دهد.
 
در بانک اطلاعات فرصت¬ های شغلی، اطلاعات فردی، تحصیلی، نوع معلولیت و مهارت¬های حرفه¬ ای و سوابق تحصیلی افراد متقاضی ذخیره می¬شود تا در هنگام نیاز با استفاده از این اطلاعات به توان¬یابان جویای کار کمک شود.
 
افراد دارای معلولیت جهت تکمیل فرم ثبت ¬نام می¬توانند با مراجعه به سایت مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد به نشانی: www.raad-charity.org یا سایت دفتر کارآفرینی اجتماعی توانیابان به نشانی www.social-ent.irاقدام نمایند.
 
همچنین رایانامه karafarini@raad-charity.org آماده پاسخگویی به پرسش¬های علاقه¬ مندان خواهد بود.


/ 0 نظر / 19 بازدید