Ohio State Researchers Restore Immune Function In Spinal Injured Mice

پژوهشگران ایالتی اوهایو بازگرداندن عملکرد سیستم ایمنی در موش آسیب دیده نخاعی

تاریخ انتشار: 6TH آگوست، 2013 | منبع: medicalcenter.osu.edu

 

کلمبوس، اوهایو - در یک مطالعه جدید، محققان در مرکز مغز و ستون فقرات تعمیرات بند ناف در دانشگاه ایالتی وکسنر مرکز پزشکی اوهایو نشان می دهد که ممکن است برای بازگرداندن عملکرد سیستم ایمنی در موش مجروح ستون فقرات.

اغلب افراد مبتلا به آسیب نخاعی سیستم ایمنی بدن به خطر بیافتد، که باعث می شود آنها را به عفونتها حساس تر است. چرا این افراد تبدیل به سرکوب سیستم ایمنی شناخته شده نیست، اما مطالعه ایالتی اوهایو نشان داد که اختلال به نام آزردگی آنان اتونوم می تواند باعث سرکوب سیستم ایمنی شود.

آزردگی آنان اتونوم یک عارضه بالقوه خطرناک آسیب نخاعی در سطح بالا است که با فعال سازی اغراق آمیز از رفلکس نخاعی اتونوم (سمپاتیک) است. این می تواند شروع ناگهانی فشار خون بیش از حد بالا است که می تواند باعث آمبولی ریوی، سکته مغزی و در موارد شدید، مرگ شود.

"تحقیقات ما ارائه می دهد یک توضیح برای اینکه چرا افراد مبتلا به آسیب های نخاعی دچار یک بیماری با اشاره به عنوان" سندرم افسردگی ایمنی مرکزی. سیستم ایمنی بدن خود را، که مورد نیاز برای مبارزه با عفونت، به علت آسیب یا نقص در مناطق از نخاع که عملکرد سیستم ایمنی کمک به کنترل سرکوب، گفت: "اصلی محقق فیلیپ G. Popovich ، دکترا، استاد علوم اعصاب در اوهایو کالج امور خارجه پزشکی و مدیر مرکز ایالتی اوهایو برای مغز و ستون فقرات تعمیرات بند ناف.

این مطالعه در مجله علوم اعصاب منتشر شده است .

محققان دریافتند که آزردگی آنان اتونوم توسعه خود به خود در موش های مجروح نخاع، و بیشتر به عنوان زمان از آسیب نخاع اولیه، عبور می کند می شود.

آنها همچنین دریافتند که اتفاقات روزمره و ساده، که رفلکس اتونوم ستون فقرات طبیعی، مانند داشتن اجابت مزاج و یا تخلیه مثانه را فعال، بیش فعال شدن و سرکوب عملکرد سیستم ایمنی در افراد مبتلا به آسیب نخاعی.

در این مطالعه، Popovich و همکارانش قادر به بازگرداندن عملکرد سیستم ایمنی در موش های مبتلا به آسیبهای نخاعی با استفاده از داروهایی که مانع نوراپی نفرین و گلوکوکورتیکوئیدها، هورمون های تعدیلی ایمنی هستند که در شروع و پیشرفت AD بودند. آنها همچنین در یک بیمار مبتلا به آسیب سطح بالا نخاع است که به طور خلاصه القا آزردگی آنان اتونوم اختلال در عملکرد سیستم ایمنی، تایید که یافته های خود را در موش ها به انسان ارتباط دارند مشاهده شده است.

Popovich گفت: "اگرچه ما نمی دانیم چگونه به رفع این هنوز، ما نیز نشان می دهد که ممکن است برای بازگرداندن عملکرد سیستم ایمنی در موش مجروح ستون فقرات." "پس از آسیب نخاعی، توانایی از طناب نخاعی به کنترل سیستم ایمنی بدن دچار اختلال شده است. به عنوان نتیجه، این افراد مستعد ابتلا به عفونت می شوند، و اغلب از این عفونت ها جان خود را از دست می دهند. برای کسانی که برای زنده ماندن، عفونت ها می توانند مختل چه عملکرد کمی پس از آسیب نخاع باقی مانده است. "

این مطالعه نشان داد که آزردگی آنان اتونوم باعث سرکوب ایمنی در بخشی از آزاد به سطوح بالای خون و اندام های ایمنی هورمون تعدیلی ایمنی که غیر انتخابی کشتن سلول های سفید خون بالغ و نابالغ در طحال، نویسنده اولین ژانگ یی، دکترا علوم اعصاب گفت: محقق در ایالت اوهایو.

"تحقیقات ما این است که تخمگذار زمینه را برای اهداف درمانی بالقوه برای بازگرداندن به سندرم افسردگی ایمنی مرکزی،" ژانگ گفت، افزود که تحقیقات بیشتری مورد نیاز است.

در مرکز ایالتی اوهایو برای مغز و ستون فقرات تعمیرات بند ناف همکاری های میان رشته ای از دانشمندان پایه و بالینی تلاش برای ترویج بازیابی و تعمیر و به کشف درمان های جدید برای افرادی که از صدمات طناب مغز یا ستون فقرات رنج می برند.

/ 0 نظر / 16 بازدید