همایش آموزشی آشنایی با آسیب نخاعی

همایش آموزشی آشنایی با آسیب نخاعی برگزار می¬شود
همایش آموزشی آسیب¬های نخاعی با هدف افزایش آگاهی افراد آسیب¬های نخاعی و خانواده¬هایشان دهم شهریور در بیمارستان نورافشار تهران برگزار می¬شود.
به گزارش روابط¬عمومی مجتمع رعد؛ همایش آموزشی آشنایی با آسیب نخاعی با محورهای اهمیت توجه به آسیب نخاعی و پیشگیری از عوارض آن، زخم فشاری، عفونت ادراری، پوکی استخوان و پیشگیری از آن در دهم شهریور از ساعت 8 تا 13 در بیمارستان فوق تخصصی بازتوانی و پزشکی ورزشی نور افشار برگزار می¬شود.
بر پایه این گزارش در این همایش جلسه پرسش و پاسخ با افراد توانمند دارای  آسیب¬نخاعی پیش بینی شده است و شرکت¬کنندگان می¬توانند درباره مسائل پیش روی خود با این افراد به گفتگو و تبادل تجربه بپردازند.
از دیگر بخش¬های این نشست معرفی اپلیکیشن آسیب نخاعی و سایت¬های اینترنتی آموزشی آسیب ¬نخاعی است و در بخش جانبی همایش نمایشگاهی از تجهیزات توان¬بخشی برای افراد دچار آسیب نخاعی برگزار می¬شود.
بر پایه این گزارش علاقه¬مندان جهت ثبت نام و حضور در این همایش می¬توانندبا شماره 9 – 22824026 داخلی 3115 تماس حاصل فرمایند.
نشانی محل برگزاری همایش: بیمارستان فوق تخصصی بازتوانی و پزشکی ورزشی نور افشار واقع در میدان شهید باهنر (نیاوران)، خیابان شهید پورابتهاج، خیابان شهید خداوردی، انتهای خیابان شهید صادقین (17 غربی)

 

 

/ 0 نظر / 13 بازدید