فراخوان مسابقه بین المللی نقاشی وخوشنویسی (پاراآرت آسیایی ژاپن)

با هدف معرفی توانمندی‌های هنری و ظرفیت هنر‌جویان توان‌یاب آثار هنرمندان دارای معلولیت در نمایشگاه و پاراآرت در شهر توکیو ژاپن شرکت داده می‌شود.

 

به گزارش روابط عمومی مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد مسابقات نقاشی و خوشنویسی پاراآرت آسیایی ژاپن با عنوان " عبور هنر فراتر از مرزها و معلولیت ها " ویژه هنرمندان دارای معلولیت در مهر ماه سالجاری برگزار می‌شود.

 

نمایشگاه پاراآرت آسیایی ژاپن با هدف افزایش اعتماد به نفس و خود اتکائی افراد معلول از طریق هنر، ارتقاء درک و آگاهی عمومی مرتبط با موضوعات معلولیت و پیشبرد ارتباطات بین المللی میان کشورهای آسیائی در زمینه هنرهای مرتبط با معلولیت هر ساله مسابقاتی را برگزار می‌کند.

 

از تمامی کارآموختگان، کار‌آموزان و هنر‌جویان سراسر کشور دعوت به عمل می‌آورد تا آثار نقاشی و خوشنویسی خود را انتخاب و بر اساس شرایط مشخص شده به دبیرخانه ارسال نمایند.

 

براساس این گزارش مجتمع رعد پس از بررسی آثار رسیده توسط اساتید مجرب  نقاشی و خوشنویسی کشور آثار برتر را در این مسابقه شرکت خواهد داد و در صورت پذیرش در نمایشگاه اصل اثر  از سوی امور بین الملل مجتمع رعد به کشور ژاپن ارسال خواهد شد.

 

علاقمندان به شرکت در این فراخوان می‌توانند آثار و رزومه خود را حداکثر تا پایان تیر ماه سال جاری به نشانی

 

paraart@raad-charity.org

 

ارسال نمایند. در ضمن روابط عمومی مجتمع رعد با شماره تلفن‌های ۸۸۳۷۱۰۹۶-۷ آماده پاسخگویی خواهد بود.

 

این گزارش می‌افزاید: دبیرخانه آثار ارسالی را فقط از طریق ایمیل دریافت خواهد کرد و باید این  شرایط در ارسال آن رعایت شود:

-         فرمت تصویر آثار ارسالی jpg با وضوح  300 dpi

-           حداکثر اندازه آثار نقاشی81*65 سانتیمتر و خوشنویسی 150*65 سانتیمتر

-         ارسال فایل word مشخصات شرکت کننده شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس، محل سکونت و عنوان اثر

-         هنر مندان کرامی حداکثر 5 اثر هنری برتر خود را ارسال فرمایند.

.

روابط عمومی مجتمع رعد تاکید کرده است: در صورت انتخاب، اصل اثر باید به دبیرخانه نمایشگاه در مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد تحویل داده شود.

/ 0 نظر / 10 بازدید